12 ŞUBAT KURTULUŞ KUPASI BİSİKLET YARIŞLARI TAMAMLANDI

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ; İlimizin Düşman İşgalinden Kurtuluş 101. yıl dönümü kutlamaları kapsamında 13 Şubat 2021 tarihinde şehir merkezinde “12 ŞUBAT KURTULUŞ KUPASI BİSİKLET YARIŞLARI”  düzenlendi

Yarışlar 13 Şubat 2021 tarihi Saat 13:00 da Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde Başlayıp şehir merkezi turunun ardından Kahramanmaraş Kalesinde tamamlandı.

Elit Erkekler, Genç Erkekler, Yıldız A Erkekler, Yıldız B Erkekler, Genç Kızlar kategorilerinde düzenlenen yarışta sporcular birinci olabilmek için pedal çevirdiler.

Kahramanmaraş Kalesinde varış yapılan yarış sonrasında Elit Erkeklerde Ahmet Can AKPINAR, Genç Erkeklerde Teoman TİMUÇİN, Yıldız Erkekler A Cuma Emirhan BOLAT,  Yıldız Erkekler B Harun KAHVECİ, Genç Kadınlarda Feride Nur KARA, Halk Yarışı Kategorisinde  Mert HAVASLI birinci olan sporcular oldular.

Kalenin Bayrak Burcunda yapılan tören ile derece elde eden sporculara Madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil BOZ ve Yarışma tertip komitesi takdim ettiler.