GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 35 MİLYON LİRA PROJE DESTEĞİ

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 35 MİLYON LİRA PROJE DESTEĞİ

  Haberi Oku

  GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAVI 25 TEMMUZ’DA ANKARA’DA YAPILACAK

  GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAVI 25 TEMMUZ’DA ANKARA’DA YAPILACAK

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİMİZ YURT İNŞAATINI İNCELEDİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından ihalesi yapılan ve inşaatı devam eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi yerleşkesinde yer alan 1500 yatak kapasiteli Yüksek Öğrenim Yurdu inşaatını Kahramanmaraş Milletvekillerimiz yerinde incelediler.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇOŞKU İLE KUTLANDI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün Anadolu’da Bağımsızlık mücadelesini yakmak kongreler düzenleyerek Milli mücadeleyi başlatmak amacıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'a adım attı. Bu adım Anadolu’da bağımsızlık ateşinin meş'alesi oldu.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Cemil BOZ’ un 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Cemil BOZ’ un 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

  Haberi Oku

  KAN BAĞIŞI ZİNCİRİNE İL MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK KATILDIK

  Koronavirüs sürecinden dolayı ülkemizdeki kan stoğunun azalmasından ötürü, AKSU TV ve Kızılay Kahramanmaraş Şubesi Kan Bağışı Kampanyasına öncülük ederek bağış zinciri oluşturdular. İlimiz de Milletvekilleri, Kurum ve kuruluşların idarecileri, STK Temsilcileri İş İnsanları Kızılay Kahramanmaraş Şubesi ne kan bağışında bulunuyor bağış sonrası Aksu TV ve sosyal medya aracılığı ile bir isme çağrı yaparak bağışta bulunması istiyor.

  Haberi Oku

  SPOR VE SAĞLIK İÇİN ONLINE EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Koronavirüs nedeniyle evde kaldığımız şu günlerde antrenörlerimiz, gençlik liderlerimiz ve destek hizmetleri kapsamında psikiyatrist, fizyoterapist ve diyetisyenlerimiz Sosyal medya üzerinden vatandaşlar ile canlı yayınlar video konferanslar yaparak etkileşime geçiyorlar.

  Haberi Oku

  AVŞAR YURDUNA SAĞLIK ÇALIŞANLARI ADINA AĞAÇ DİKİMİ YAPILDI

  Avşar yurt içerisinde oluşturulan hatıra ormanına çınar ve mavi selvi ağaçlarından oluşan 400 adet fidan toprakla buluşturularak can suyu verildi.

  Haberi Oku

  HAVALI TABANCA TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARINA AMBARGO KOYDU

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası” 06-11 Mart 2020 tarihlerinde Mersin Erdemli Atış poligonunda düzenlendi. Türkiye geneli toplamda 512 sporcunun katıldığı şampiyona ya ilimizi temsilen katılan havalı tabanca takımımız Yıldızlar ve Gençler Kategorilerinde hem bireysel, hem de takım sıralamasından topladıkları puanlar ile şampiyonluklara ambargo koydular.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN BELİRTİLEN CORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ İLİMİZDE UYGULANMAYA DEVAM EDİYOR

  Dünyayı saran Yeni Tip Corona Virüs (COVİD_19) salgınına karşı ülke olarak Cumhurbaşkanlığı koordinesinde oluşturulan Corona Virüs Bilim Kurulu tarafından önlemler alınıyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da Bakanlığımız etki alanında yer alan Gençlik Hizmetleri, Spor Hizmetleri ve Yurt Hizmetlerinde alınacak tedbirleri açıkladı. Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak alınan tedbirleri ilimizde uyguluyoruz.

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE CEMİL BOZ ATANDI

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Cemil BOZ atandı. Devir teslimi 11.03.2020 tarihinde il müdürlüğü makamında gerçekleştirildi. 2008-2020 tarihleri arasında İl Müdürlüğü görevini yürüten Ali İhsan KABAKCI görevini; 11 Mart 2020 tarihinde Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Cemil BOZ’ a devir etti.

  Haberi Oku

  ATMAYIN YENİLEYİN PROJESİNE START VERİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında (2019-1) dönemde Kahramanmaraş’tan 13 proje onaylandı. Sergentepe Orta okulu tarafından yürütülecek ve Bakanlığımız tarafından desteklenecek olan “ ATMAYIN YENİLEYİN” Projesinin açılışı 09.03.2020 tarihinde Okul konferans salonunda gerçekleştirildi. Biz doğayı korudukça doğada bizi korur sloganı ile başlatılan projesinin açılışında Okul Müdürü Tufan YORULMAZ ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi Şube Müdürü Ökkeş SOLMAZ birer açılış konuşması yaptılar.

  Haberi Oku

  WUSHU’DA ÇİFTE BAŞARI

  Türkiye Wushu Federasyonu Başkanlığı 2020 yılı faaliyet programında yer alan Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Sanda Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonası 03-13 Şubat 2020 tarihlerinde Antalya ilinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  GELENEKSEL OKÇULUK SALON TÜRKİYE KULÜPLER KUPASI TAMAMLANDI

  Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlediğimiz “Geleneksel Okçuluk Salon Türkiye Kulüpler Kupası” 21-23 Şubat 2020 Tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  2020 GÜREŞ AVRUPA 3. SÜ HAYDAR YAVUZ ÇİÇEKLER İLE KARŞILANDI

  İtalya Roma da düzenlenen 2020 Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonasına Milli Takım kadrosunda katılan Kahramanmaraşlı Başarılı Milli Sporcularımızdan Hemşehrimiz Haydar Yavuz 70kg da Avrupa 3.sü oldu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ KABAKCI ELAZIĞLI BASKETBOL TAKIMINI MİSAFİR ETTİ

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları Basketbol Yıldız (kız-erkek) Bölgesel grup maçları ilimizde düzenleniyor. 18-22 Şubat 2020 tarihleri arasında Osman Sayın ve Batıpark Spor salonlarında yapılacak olan grup maçları için, ilimize 18 ilden yıldız basketbol takımı katılım sağlıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER