SAFİYE SARITÜRK DÜNYA REKORU BELGESİNİ İL MÜDÜRÜ KABAKCI’DAN ALDI

  Milli Atıcılık sporcumuz Safiye Sarıtürk'ün Mart ayında Meksika'da elde ettiği 150/149 luk derecesiyle sıralama Avrupa ve Dünya Rekoru kırmıştı.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ YÜZME GELİŞİM PROJESİ FİNALLERİNİ TAMAMLADILAR

  Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye finali 05-08 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara Etlik Olimpik Yüzme havuzunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ YÜZME YARIŞLARI YAPILDI

  Rahmetli Osman Çullu Anısına Engelleri Aşanlar “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” Yüzme Yarışları; 07 Aralık 2019 tarihinde 12 Şubat Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA YÜZME ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle 12 Şubat Kapalı Yüzme Havuzunda Mutlu Çarşamba Yüzme Etkinliği düzenlendik.

  Haberi Oku

  BAŞARILI WUSHU SPORCULARNDAN İL MÜDÜRÜ KABAKCI’YA ZİYARET

  “Bir Kuşak, Bir Yol İpekyolu” 4. Balkan Açık Wushu Kung-Fu Şampiyonası 26 Kasım 01 Aralık 2019 tarihlerinde 19 Ülkeden toplamda 723 sporcunun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU TAMAMLANDI

  Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı tarafından Voleybol Aday Hakem Kursu 29,30 Kasım,01 Aralık 2019 tarihlerinde İlimizde yapıldı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları faaliyet programı yayınlandı.

  Okul Sporları faaliyet programı yayınlandı.

  Haberi Oku

  SPORCULARI OSMAN ÇULLU’YU BAŞARILARI İLE YAD ETTİLER

  15-17 Kasım 2019 tarihlerinde Isparta da yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Osman ÇULLU yüzme milli takım seçme müsabakasına 42 kulüpten toplamda 129 sporcu katıldı. İlimizi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 5, Kahramanmaraş Engelliler Spor Kulübü 8 ve Gençlik ve Spor Kulübünde 1 Sporcu temsil etti.

  Haberi Oku

  MİLLİ HALTERCİ MELİKE GÜNAL AVRUPA ŞAMPİYONU

  18-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Romanya'nın Bükreş şehrinde yapılan Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası’na 37 ülkeden 488 sporcu katıldı. Halter Milli takımımız 14 erkek, 14 bayan olmak üzere toplam 28 sporcu ile Şampiyonaya katıldılar

  Haberi Oku

  BUGÜN FİDAN YARIN NEFES 11 MİLYON AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTU

  Cumhurbaşkanlığı himayelerinde; Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından organize edilen ve 11.11.2019 saat 11:11 de Yurt çapında yapılan ağaç dikme etkinliğine Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bizlerde destek olduk.

  Haberi Oku

  ABDAL HALİL AĞA VE SÜTÇÜ İMAM ANMA YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi, Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu ve Abdal Halil AĞA Yardımlaşma ve Yaşatma Derneğinin birlikte tertiplediği Kahramanmaraş 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında “ABDAL HALİL AĞA VE SÜTÇÜ İMAM ANMA YÜRÜYÜŞÜ” 31 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşti. Müftülük Meydanından başlayıp şehir merkezinden devam eden yürüyüş Ulu Cami yanı Atatürk Meydanında yapılan sunum programıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  BATIPARK SPOR KOMPLEKSİNE BİR ANTRENMAN SALONU DAHA YAPILIYOR

  BM Uluslararası Göç Örgütü (IOM) ile Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol çerçevesinde Batıpark Spor Kompleksinde Güreş, Taekwondo ve Judo sporlarının yapılabileceği çok amaçlı spor salonu inşaatı devam ediyor.

  Haberi Oku

  BALKAN GÜREŞ MÜSABAKASINDA 4 ŞAMPİYON

  4- 6 Ekim 2019 tarihleri arasında Bulgaristan Sofya kentinde düzenlenen Balkan Güreş Şampiyonasına katılan Kahramanmaraş Spor Lisesi Öğrencileri Bahri Söyler 48 kg, Ahmet Özcan 62 kg, Mevlüt Özdemir 71 kg ve Hakan Büyükçıngıl 85 kg da kendi stillerinde Balkan Şampiyonu olmuştur.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen spor ahlakına, disiplinine sahip sağlıklı nesillerin yetişmesine yardımcı olmak, amatör sporlara farkındalık oluşturmak amacıyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası bu yıl ilimizde 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında çeşitli sportif faaliyetlerle kutlandı

  Haberi Oku

  PELİN DOĞAN TEKERLEKLİ SANDALYE KORT TENİSİNDE TÜRKİYE 2.Sİ

  1-4 Ekim 2019 tarihleri arasında Bodrum ilinde düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Çift Bayanlar Tekerlekli Sandalye Kort Tenisi kategorisinde Pelin Doğan Türkiye 2.si olmuştur.

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ TOHM BAŞARILARLA DOLU BİR 2019 YILINI GERİDE BIRAKTI

  2014 Yılında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz uhdesinde ilimizde başlatılan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Güreş TOHM Açıldığı günden bu güne yetiştirdiği elit güreşçilerin elde ettiği başarıları ile göz dolduruyor. Olimpiyatlar, Dünya, Avrupa Şampiyonalarına Milli Güreş takımımızın alt yapısını oluşturacak sporcuları eğiten merkez sportif alt yapısı, teknik ekipi ve sunduğu sosyal imkanları ile genç pehlivanların gözdesi haline geldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER