BAKAN KASAPOĞLU MARK CAVENDİSH İLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum - Kuşadası etabını birincilikle bitiren dünyaca ünlü sporcu Mark Cavendish ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  MİLLİ HALTERCİMİZ MELİKE GÜNAL AVRUPA 3.SÜ OLDU

  Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası’nın son gününde. Kadınlar kategorisi +87 kiloda ülkemizi temsil eden Kahramanmaraş’ımızın yetiştirdiği Milli Haltercimiz Melike Günal koparmada 108 kilo ile bronz, silkmede 135 kilo ile bronz, toplamda ise 243 ile Büyükler Avrupa üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU SONA ERDİ

  Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve bu yıl 56.’sı düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu sona erdi. 1244 kilometre uzunluğunda 8 gün süren TUR 2021’de turkuaz mayonun sahibi İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego oldu.

  Haberi Oku

  MÜJGAN PAÇACI’DAN MİLLİ TAKIMDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

  Müjgan Paçacı birçok ünlü ismin yer aldığı ''Diamonds Of Turkey 2021'' ödül gecesine Kahramanmaraş’ın en başarılı spor eğitmeni ve spor merkezi kategorisinde ödül aldı. Paçacı ayrıca Antalya da düzenlenen Türkiye Vücut geliştirme ve Fitness şampiyonasında da en güçlü kadın seçildi. Bu başarılarla birlikte Milli Takımda Avrupa Şampiyonasına katılmayı hak kazanan Müjgan Hoca, İspanya da düzenlenecek olan yarışmada ülkemizi temsil edecek.

  Haberi Oku

  ATICILIK BAHAR KUPASINA KAHRAMANMARAŞ DAMGASINI VURDU

  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu 2021 yılı faaliyet programında yer alan Skeet Bahar Kupası 12-14 Mart 2021 tarihleri arasında Bursa ilinde yapıldı.

  Haberi Oku

  Koronavirüs Kısmi Kapanma Tedbirleri

  1 2 . 0 4 . 2 0 2 1 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda 14 Nisan 2021 Çarşamba gü n ü saat 19.00’dan itibaren ülke genelini kapsayacak şekilde iki haftalık kısmi kapanmaya yönelik aşağıdaki tedbirlerin alınması gerektiği değerlendirilmektedir.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  ATICILIKTA SPORCULARIMIZDAN DÜNYA KUPASINDA BRONZ MADALYA

  Yavuz İLNAM ve Safiye SARITÜRK madalya maçında attıkları 38 puanla bronz madalyanın sahibi oldular.

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ MASA TENİSİ TAKIMIMIZ 3. LİGDE NAĞMAĞLUP 1. OLDULAR.

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2020-2021 Suzan Özbek sezonu Türkiye 3.Ligi 1.etap maçları Aydın ili Didim ilçesi Didim Spor Salonunda 4 Nisan 2021 tarihinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ VE İL KARMALARI BÖLGESEL KROS PROJESİ 2.KADEME YARIŞMALARI İLİMİZDE DÜZENLENDİ

  ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ VE İL KARMALARI BÖLGESEL KROS PROJESİ 2.KADEME YARIŞMALARI İLİMİZDE DÜZENLENDİ

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  "BU MİLLET, GENÇLERİYLE DEMOKRASİ DÜŞMANLARINA, EN GÜZEL, EN ASİL TAVRI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ORTAYA KOYACAKTIR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Hilelerle, kumpaslarla bu milletin tankıyla, tüfeğiyle millete savaş açanları gördük. Onlar şimdi hamdolsun ki yine bu milletin kudretiyle tarihin çöplüğüne birer birer gittiler" diye konuştu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER