BASKETBOLUN YILDIZLARI BELLİ OLDU

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol Yıldızlar(kız-erkek) il birinciliği turnuvası 01-16 Ocak 2020 tarihlerinde Osman Sayın Spor Salonu ve Batıpark Spor Salonlarında düzenlendi.

  Haberi Oku

  YILDIZ HAVALI TABANCA TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Havalı Silahlar Türkiye Kupası” 10-15 Ocak 2020 tarihlerinde Mersin ilinde düzenlendi. Müsabakalara ilimiz adına Yıldızlar kategorisinde katılan Kahramanmaraş Havalı tabanca Takımı elde ettikleri toplam puanlar ile Türkiye Şampiyonluğunu elde etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE OKÇULUK KUPASINDA BRONZ MADALYA

  Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığı 2019 yılı faaliyet programında yer alan Salon Okçuluk Türkiye Kupası 11-15 Aralık 2019 tarihlerinde Samsun ilinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  LİSELER ARASI FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri programında yer alan Futbol Genç Erkekler(A) İl birinciliği turnuvası Batıpark futbol sahasında düzenlendi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri programında yer alan Hentbol Genç kızlar İl birinciliği turnuvası 03-10 Aralık 2019 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  BATIPARK'A YENİ ANTRENMAN SALONU YAPILDI

  Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü tarafından “Yabancı Uyruklu ve Türk Vatandaşların Kaynaşması Projesi” kapsamında yapımı gerçekleştirilen Batıpark Spor Kompleksi içerine Taekwondo ve Judo antrenman salonunun açılışı 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 16:00 da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DR. ENDER SARAÇ GENÇLERE “KENDİNE İYİ BAK” DEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında 81 ile organize edilen ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptığımız Dr. Ender Saraç Kendine İyi Bak “Beden ve Ruh Sağlığı” adlı söyleşi programı 11 Aralık 2019 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ YÜZME GELİŞİM PROJESİ FİNALLERİNİ TAMAMLADILAR

  Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye finali 05-08 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara Etlik Olimpik Yüzme havuzunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SAFİYE SARITÜRK DÜNYA REKORU BELGESİNİ İL MÜDÜRÜ KABAKCI’DAN ALDI

  Milli Atıcılık sporcumuz Safiye Sarıtürk'ün Mart ayında Meksika'da elde ettiği 150/149 luk derecesiyle sıralama Avrupa ve Dünya Rekoru kırmıştı.

  Haberi Oku

  3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ YÜZME YARIŞLARI YAPILDI

  Rahmetli Osman Çullu Anısına Engelleri Aşanlar “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” Yüzme Yarışları; 07 Aralık 2019 tarihinde 12 Şubat Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA YÜZME ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle 12 Şubat Kapalı Yüzme Havuzunda Mutlu Çarşamba Yüzme Etkinliği düzenlendik.

  Haberi Oku

  BAŞARILI WUSHU SPORCULARNDAN İL MÜDÜRÜ KABAKCI’YA ZİYARET

  “Bir Kuşak, Bir Yol İpekyolu” 4. Balkan Açık Wushu Kung-Fu Şampiyonası 26 Kasım 01 Aralık 2019 tarihlerinde 19 Ülkeden toplamda 723 sporcunun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU TAMAMLANDI

  Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı tarafından Voleybol Aday Hakem Kursu 29,30 Kasım,01 Aralık 2019 tarihlerinde İlimizde yapıldı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları faaliyet programı yayınlandı.

  Okul Sporları faaliyet programı yayınlandı.

  Haberi Oku

  MİLLİ HALTERCİ MELİKE GÜNAL AVRUPA ŞAMPİYONU

  18-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Romanya'nın Bükreş şehrinde yapılan Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası’na 37 ülkeden 488 sporcu katıldı. Halter Milli takımımız 14 erkek, 14 bayan olmak üzere toplam 28 sporcu ile Şampiyonaya katıldılar

  Haberi Oku

  SPORCULARI OSMAN ÇULLU’YU BAŞARILARI İLE YAD ETTİLER

  15-17 Kasım 2019 tarihlerinde Isparta da yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Osman ÇULLU yüzme milli takım seçme müsabakasına 42 kulüpten toplamda 129 sporcu katıldı. İlimizi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 5, Kahramanmaraş Engelliler Spor Kulübü 8 ve Gençlik ve Spor Kulübünde 1 Sporcu temsil etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER