Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği ücretsiz GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları 03 Haziran 2024 tarihinde başlıyor.

Birçok branşta açılacak olan Spor Merkezlerimize daha fazla çocuk ve gencimizin katılımını sağlamak amacı ile uygulanan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları yaz dönemi kayıtları başlıyor. Spor okullarımız özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarımızın yaz aylarında serbest zamanlarını, en iyi şekilde değerlendirmeleri için uzman Antrenörler nezaretinde aynı anda binlerce çocuğumuza ve gencimize hizmet verecek şekilde planlandı.

İl Müdürlüğümüz tesislerinden 3-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz ücretsiz olarak faydalanacak.

Her yıl binlerce çocuk ve gencimizin spor yapmak için tercih ettiği Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarına başvuru 03 Haziran 2024 tarihinden itibaren E-devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasından yapılacak. Antrenmanlar ise 27 Temmuz 2024 tarihi itibariyle ilgili spor salonlarımızda başlayacak.

E-Devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilir, kayıt için İlçe Müdürlüklerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayıt için lütfen tıklayın;  https://spor.gsb.gov.tr/edevletbasvuru/basvurularim/ulusal-spor-projeleri/basvuru/adim2

BAŞVURU KILAVUZU
www.spor.gsb.gov.tr sitesine giriş yapınız.
Çocuğun velisi olarak kendi E-Devlet şifreniz ile giriş yapınız. 
Başvurular butonunu seçiniz.
Ulusal Spor Projelerini seçiniz.
Velayetim altındaki kişiye geç butonuna tıklayınız. 
Yeni başvuru butonundan başvurunuzu yapabilirsiniz.