GSB YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği ücretsiz GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları 03.06.2024 tarihinde başlıyor.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Kahramanmaraş ilimizde EYS kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde Spor ve Gençlik alanlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Sezonu İlimizde Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın öncülüğünde yürütülen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları sezonu başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI (EYS)

  İlimizde belirtilen Spor, Yurt ve Gençlik Branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  Yüzme Bilmeyen Kalmasın Başvuruları Başlıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yürüttüğü ‘’Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi’’ kapsamında 13 yaş üzeri vatandaşlarımıza yüzme eğitimi verilecektir. Bu kapsamda yüzme bilmeyen vatandaşlarımız için 9 Ekim 2023 Pazartesi günü itibariyle 4 haftalık kurs kayıtlarımız başlayacaktır.

  Haberi Oku

  Avrupa Şampiyonu Down sendromlu özel sporcumuz Zeynep Sude BİLGİNER’ Gençlik ve Spor il Müdürümüzü ziyaret etti.

  Avrupa Şampiyonu Down sendromlu özel sporcumuz Zeynep Sude BİLGİNER’ Gençlik ve Spor il Müdürümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  ''Gelin Sporda Buluşalım''Kamu Spor Oyunları Başlıyor.

  ''Gelin Sporda Buluşalım''Kamu Spor Oyunları Başlıyor.

  Haberi Oku

  JU JİTSU BRANŞI SPORCULARIMIDAN BÜYÜK BAŞARI

  Kahramanmaraşlı Sporcular Madalyalarla Döndü Mardin’de düzenlenen ‘Muay Thai federasyonu Ju Jitsu branşı 1. Ferdi Türkiye şampiyonası’nda Kahramanmaraşlı sporcular büyük başarı elde etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ CEMİL BOZ'UN 15 TEMMUZ MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil BOZ'un 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı;

  Haberi Oku

  JUDOCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı tarafından 27-29 Ocak tarihlerinde 67 ilden 910 sporcunun katılımıyla Osmaniye’de düzenlenen ‘Spor Toto Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’na” ilimizi temsilen katılan Efecan Taşçı 55 kg da Türkiye 3. olmuştur. Yine ilimizde yetişen yakın bir tarihte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübüne transfer olarak yolladığımız kızımız Kevser Dilbirliği ise +70 kg da Türkiye şampiyonu olarak milli takıma seçildiler.

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ TOHM MADALYALARA AMBARGO KOYDU

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2023 yılı faaliyet programında yer alan Reşit Karabacak U 23 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 25-27 Ocak 2023 tarihlerinde Konya'da düzenlenendi

  Haberi Oku

  METİN ŞENTÜRK GENÇ BAKIŞ AÇISI PROGRAMIYLA GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında Ünlü sanatçı Metin Şentürk “Genç Bakış Açısı” programıyla 31 Ocak 2023 tarihinde Avşar Yurdu Konferans Salonunda Gençlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  Spor Tesisleri, Gençlik Merkezleri ve GSB Yurtlarına Eğitim Görevlisi Alınacak

  Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Ek Ders Ücreti karşılında; Spor Tesisleri, Gençlik Merkezleri ve GSB Yurtlarına çalıştırılmak eğitim görevlisi alınacak.

  Haberi Oku

  SAFİYE DÜNYA 2.Sİ

  11-24 Ocak 2023 tarihleri arasında Fas’ın Rabat kentinde düzenlenen ISSF Plak Atışları Dünya Kupası Trap Kadınlar kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Safiye SARITÜRK TEMİZDEMİR elde ettiği 2.lik derecesi ile Gümüş madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GRUP MÜSABKALARI TAMAMLANDI

  2022-2023 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri Masa Tenisi Gençler (Kız-Erkek) grup müsabakaları 13-15 Ocak 2023 tarihlerinde İlimiz Merkez Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER