İl Spor Dalı Temsilcileri

İL TEMSİLCİLERİ İLETŞİM BİLGİLERİ
S.N FEDERASYONLAR Adı  Meslek Telefon
1   Atıcılık ve Avcılık Federasyonu  Halit SALMAN Teknisyen 5308497830
2   Atletizm Federasyonu Semih SENCER Antrenör 5547465821
3   Badminton Federasyonu  Özkan ÇİVİ Emekli 5052291138
4   Basketbol Federasyonu  Gökhan AÇIKSARI İnşaat Mühendisi 5055502230
5   Bedensel Engelliler Spor Federasyonu  Ali UZUN Öğretmen 5545058519
6   Bilardo Federasyonu  Ali Osman YAMAN Tekniker 5312165205
7   Binicilik Federasyonu       
8   Bisiklet Federasyonu Cemal KUŞ Mümessil 5346547088
9   Bocce Bowling Dart Federasyonu Mehmet KARAKIŞ Öğretmen 5333908577
10   Boks Federasyonu  Bekir TÜRKOĞLU Esnaf 5454175407
11   Briç Federasyonu  Mehmet Zekai MERT Öğretmen 5372002466
12   Buz Hokeyi Federasyon       
13   Buz Pateni Federasyonu      
14   Cimnastik Federasyonu Tayfun KARA Akademisyen 5464909288
15   Curling Federasyonu      
16   Dağcılık Federasyonu İsmail NAR Emekli 5306962658
17   Dans Sporları Federasyonu Kübra YILDIZ   5349427219
18   Eskrim Federasyonu  Mehmet KARADUMAN Antrenör 5524051055
19   E-Spor Federasyonu Hamdi AYYILDIZ Akademisyen 5412878797
20   Geleneksel Spor Dalları Federasyonu  İsmail GENÇOĞLAN Öğretmen 5054690687
21   Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Mustafa MENGÜR   5325785139
22   Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Fettah GENÇ Öğretmen 505 561 58 94
23   Golf Federasyonu  Süleyman CAN Arkeolog 5325522912
24   Görme Engelliler Spor Federasyonu      
25   Güreş Federasyonu  Hacı SÖYLER Ticaret 5326843046
26   Halk Oyunları Federasyonu  Ömer FISTIKÇIOĞLU Okul Müdürü 5337726657
27   Halter Federasyonu       
28   Hava Sporları Federasyonu Cemil ÖDER   5052423485
29   Hentbol Federasyonu  Tuncay KILINÇ Öğretmen 5055502203
30   Herkes İçin Spor Federasyonu  Altan ALICI Öğrt.Görevlisi 506 536 85 18
31   Hokey Federasyonu Vakkas ÇELİK Öğretmen 5079418736
32   İşitme Engelliler Spor Federasyonu  Muhammed Akif KİRİŞÇİ   542 282 89 58
33   İzcilik federasyonu  Muhuttin PİŞKİN Öğretmen 5376204333
34   Judo Federasyonu  Mehmet REYHAN Emekli 532 317 45 37
35   Kano Federasyonu  Muhammed KAPUÇAM İlçe Müdürü 506 459 85 23
36   Karate Federasyonu  Ali AKSU Şube Müdürü  5309316001
37   Kayak Federasyonu  Fatih DAĞ   531 794 63 36
38   Kaykay Federasyonu Fikret BİNİCİ İşçi 536 011 15 25
39   Kızak Federasyonu       
40   Kick Boks Federasyonu Ömer YILDIZ Antrenör 5353160416
41   Kürek Federasyonu  Zekeriye CANLI Öğretmen 5377451672
42   Masa Tenisi Federasyonu  Mustafa PALTA İşci 5462853260
43   Modern Pentatlon Federasyonu  Ramazan KARACA Öğretmen 5056266346
44   Motosiklet Federasyonu       
45   Muay Thai Federasyonu  Kadir KÖSEOĞLU Çiftçi 5469665259
46   Okçuluk Federasyonu  Fatih KÜÇÜK Antrenör 5422302080
47   Okul Sporları Federasyonu  Cahit ERGÜVEN Öğretmen 5052741233
48   Oryantiring Federasyonu Hacı Veli KALMIŞ Öğretmen 5305601818
49   Otomobil Sporları Federasyonu  Yunus KAYA   532 613 42 88
50   Özel Sporcular Spor Federasyonu  Hünkar YILMAZ Öğretmen 5547167475
51   Rafting Federasyonu      
52   Ragbi Federasyonu      
53   Satranç Federasyonu Mustafa KAVGACI Öğretim Görevlisi 5359413113
54   Sualtı Sporları Federasyonu  Ayhan KAYABAŞI Öğretmen 5052965145
55   Sutopu Federasyonu       
56   Taekwondo Federasyonu  Ökkeş SOLMAZ Şube Müdürü  5063705328
57   Tenis Federasyonu  Mernuş AĞIR Sağlık Memuru 5319677848
58   Triatlon Federasyonu  Mehmet MERK Öğretmen 5355442315
59   Üniversite Sporları Federasyonu  Müjde ATICI Öğretim Üyesi 5326593588
60   Voleybol Federasyonu  Durdu BOZDOĞAN Memur 5464555113
61   Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu Ümit KARASU Öğretmen 505 385 92 31
62   Wushu KungFu Federasyonu  Mücahit KABAKCI Emekli 5416507791
63   Yelken Federasyonu  Fatih DAĞ Öğretmen 531 794 63 36
64   Yüzme Federasyonu