ŞUBE MÜDÜRLERİ VE İLÇE MÜDÜRLERİ

              ŞUBE MÜDÜRLERİ


Hüseyin KARAKOÇ
Destek Hizmetleri Birimi Şube Müdürü


Ökkeş SOLMAZ
Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler
Birimi Şube Müdürü


Burak ŞAHAN
İşletmeler Birimi Şube Müdür V.


Ziya BAYRAKTAR
Mali İşler Birimi Şube Müdürü


Mehmet KARATUTLU
Personel ve Tahakkuk Birimi Şube Müdürü


Mustafa ARGUZ
Yatırım ve İnşaat Birimi Şube Müdürü


Spor Hizmetleri Müdürü


Sadullah ÇINAR
Okul Sporları ve Özel Spor Tesisleri
Birimi Şube Müdürü V.



Hüseyin ERALP
Sicil Lisans ve Spor Kulüpleri 
Birimi Şube Müdürü V.


Yusuf Bayram DEMİRCİ
Spor Faaliyetleri Birimi, Sportif Değerlendirme
ve Takip Birimi Şube Müdürü


Rehberlik ve Araştırma Birimi


Gençlik Hizmetleri Müdürü


Alper TIRAŞ
Gençlik Faaliyetleri Birimi 
Şube Müdürü V.

  
Ahmet Asım DEMİRDÖĞEN
Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Müdürü



Abdulkadir AĞCA
Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi TOHM ve
Sporcu Eğitim Merkezi SEM Müdürü V.


Yurt Hizmetleri Müdürü




Erhan KARAOĞLAN
Yurt İdare Birimi Şube Müdürü





                İLÇE MÜDÜRLERİ

Kadir GEMCİ
 
Onikişubat 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü



Ali AKSU
Dulkadiroğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü V.



Asef ARSLAN
 
Afşin 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü





Çağlayancerit 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü




Cengizhan FİRİK
Elbistan 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü




Muhammet KAPUÇAM
Göksun 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü



Mustafa DAĞLI
Pazarcık 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü V.
 

 




Elbistan Gençlik Merkezi Müdürü


Necati YILDIZ
Türkoğlu 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü




İbrahim YENER
Ekinözü 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü




Adnan KARPINAR
Nurhak 
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü


Fatih KARACA
Andırın Gençlik ve Spor İlçe Müdürü
 V.


              YURT MÜDÜRLERİ

Nuray AKIN
Avşar Yurt Müdürü


Yeliz ÖREN
Erdem Beyazıt 
Yurt Müdürü


Makbule ÖLMEZ
Afşin Yurt Müdürü


Derya ABACI
Sütçü İmam 
Yurt Müdürü


Mükremin YÜCEL
Elbistan 
Yurt Müdürü


Üzeyir İLERİ
Kahramanmaraş 
Yurt Müdürü


Süleyman METİN
Göksun 
Yurt Müdürü V.


Funda KÖSEBALABAN
Afşin 
Yurt Müdürü V.