OKUL SPORLARI GENÇLER FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLADI

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında; Futsal Gençler (Kızlar Erkekler) İl birinciliği turnuvası Osman Sayın Spor Salonunda yapıldı. Turnuvaya katılan lise futsal takımları il birincisi olarak ilimizi ve okullarını Türkiye Finallerinde temsil edebilmek için mücadele ettiler. Turnuvanın final maçlarının ardından sıralamalar şu şekilde oluştu;

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG 3. KADEME YARIŞLARI İLİMİZDE YAPILDI

  Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Millî Mücadelenin 100. Yılında Kahramanmaraş 3. Kademe Oryantiring Yarışları 14-16 Şubat 2020 tarihleri arasına ilimizde düzenlendi.

  Haberi Oku

  SOSYAL UYUM FUTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE 2.Sİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve UNICEF arasında yapılan protokol ile Gençlik Merkezleri tarafından yürütülen Sosyal uyum projesi kapsamında düzenlenen İller arası futbol turnuvasında Kahramanmaraş sosyal uyum futbol takımımız Türkiye 2. oldu.

  Haberi Oku

  ANALİG JUDO GRUP MÜSABAKALARI İLİMİZDE TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Anadolu Yıldızlar ligi Judo Gurup birinciliği turnuvası 9 ilin katılımıyla 07-09 Şubat 2020 tarihleri arasında ilimiz Osman Sayın Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  12 ŞUBAT KURTULUŞ VE 2.FAHRİ GEMCİ'Yİ ANMA ATICILIK TRAP KUPASI TAMAMLANDI

  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Kahramanmaraş’ımızın Düşman işgalinden Kurtuluşunun 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen " 12 Şubat Kurtuluş ve 2.Fahri Gemici’yi Anma Atıcılık Trap Kupası" 07-09 Şubat 2020 tarihleri arasında Kahramanmaraş Olimpik Atıcılık Poligonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  ŞALVAR GÜREŞİ DÜNYA ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Dünya Etnospor Konfederasyonu, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin ortaklaşa düzenlediği İlimizin Düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonası” 02 Şubat 2020 tarihinde Batıpark Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  KAHRAMANMARAŞ’TA GENÇLERİN ATLETİK PERFORMANS HARİTASI ÇIKARTILACAK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu arasında; il geneli amatör futbolcuların yetenek taraması yapılması projesi işbirliği protokolü 29.01.2020 tarihinde İl Müdürlüğü toplantı salonunda imzaları atıldı.

  Haberi Oku

  JUDO’DA MİLLİ BAŞARI

  Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Ümitler Judo Türkiye Şampiyonası” 24-26 Ocak 2020 tarihlerinde Kilis İlinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  KOMİSER ADAYLARINDAN İL MÜDÜRÜ KABAKCIYA ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü; Askeri ve Polis Okulları Spor mülakatlarına hazırlık kursları ücretsiz olarak düzenleniyor. Kurslar Gençlerimizin yoğun talepleri doğrultusunda 12 şubat spor kompleksi içerisinden Osman Sayın Spor Salonunda parkur ve 12 Şubat Stadyumunda ise koşu çalışmaları olmak üzere uzman antrenörler nezaretinde gerçekleştiriliyor.

  Haberi Oku

  YILDIZ HAVALI TABANCA TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Havalı Silahlar Türkiye Kupası” 10-15 Ocak 2020 tarihlerinde Mersin ilinde düzenlendi. Müsabakalara ilimiz adına Yıldızlar kategorisinde katılan Kahramanmaraş Havalı tabanca Takımı elde ettikleri toplam puanlar ile Türkiye Şampiyonluğunu elde etti.

  Haberi Oku

  BASKETBOLUN YILDIZLARI BELLİ OLDU

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol Yıldızlar(kız-erkek) il birinciliği turnuvası 01-16 Ocak 2020 tarihlerinde Osman Sayın Spor Salonu ve Batıpark Spor Salonlarında düzenlendi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri programında yer alan Hentbol Genç kızlar İl birinciliği turnuvası 03-10 Aralık 2019 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  LİSELER ARASI FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri programında yer alan Futbol Genç Erkekler(A) İl birinciliği turnuvası Batıpark futbol sahasında düzenlendi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE OKÇULUK KUPASINDA BRONZ MADALYA

  Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığı 2019 yılı faaliyet programında yer alan Salon Okçuluk Türkiye Kupası 11-15 Aralık 2019 tarihlerinde Samsun ilinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  BATIPARK'A YENİ ANTRENMAN SALONU YAPILDI

  Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü tarafından “Yabancı Uyruklu ve Türk Vatandaşların Kaynaşması Projesi” kapsamında yapımı gerçekleştirilen Batıpark Spor Kompleksi içerine Taekwondo ve Judo antrenman salonunun açılışı 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 16:00 da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DR. ENDER SARAÇ GENÇLERE “KENDİNE İYİ BAK” DEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında 81 ile organize edilen ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptığımız Dr. Ender Saraç Kendine İyi Bak “Beden ve Ruh Sağlığı” adlı söyleşi programı 11 Aralık 2019 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER