15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLERİ TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. Yıl dönümünde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” hafta boyunca Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetler gerçekleştirdik. 15 Temmuz Maneviyatını; Havada, Suda, Su Altında, Sanal ortamda, İl Spor Merkezleri ve ilçelerimizde, Gençlik Merkezlerinde gençlerimiz ile birlikte yaşadık.

  Haberi Oku

  ELBİSTAN İLÇEMİZDE PORTATİF YÜZME HAVUZU KURULDU

  ELBİSTAN İLÇEMİZDE PORTATİF YÜZME HAVUZU KURULDU

  Haberi Oku

  ANDIRIN İLÇESİNE PORTATİF HAVUZ KURULDU

  ANDIRIN İLÇESİNE PORTATİF HAVUZ KURULDU

  Haberi Oku

  ULUSLARARASI KAHRAMANMARAŞ EDEBİYAT YOLU BİSİKLET YARIŞLARI TAMAMLANDI

  Uluslararası Bisiklet Birliği(UCİ) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan Germenica Grand Prix Bisiklet Yarışı ve Kahramanmaraş Grand Prix Bisiklet Yarışı “Uluslararası Kahramanmaraş Edebiyat Yolu Bisiklet Yarışları” 03-04 Temmuz 2021 tarihlerinde İlimizde düzenlendi.

  Haberi Oku

  2021 YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  Her yıl olduğu gibi bu yılda, okulların tatile girmesi ile birlikte çocuklarımızın, gençlerimizin sporla vakit geçirmeleri, sokaklarda kötü alışkanlıklardan korunmaları amacıyla, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca '' Yaz Spor Okulları '' düzenleniyor

  Haberi Oku

  TRAP TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ RÜZGâRI

  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Başkanlığı 2021 yılı faaliyet programında yer alan Atıcılık TRAP Türkiye Şampiyonası 11-14 Haziran 2021 tarihlerinde Bursa ilinde yapıldı. Şampiyonaya katılan Kahramanmaraş’ı sporcular elde ettikleri madalyalar, kupalar ve Türkiye Rekorları ile büyük bir başarıya imza attılar.

  Haberi Oku

  YÜZMEDE DOĞUKAN DEMİR’DEN BİRİNCİLİK GELDİ

  Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı tarafından 09-11 Haziran 2021 tarihlerinde Marmaris’te düzenlenen Açık Su Yüzme Milli Takım Seçmesi ve Türkiye Şampiyonası 20-30 Yaş 10 KM kategorisinde Kahramanmaraş'ımızın yetiştirdiği başarılı Yüzücümüz Doğukan Demir 1. olmuştur.

  Haberi Oku

  ATLETLERİMİZDEN İKİ MADALYA

  Adana ilinde düzenlenen 6. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Festivalinde sporcularımızdan; Atahan Attaroğlu Fırlatma Topunda 1. Hasan Talha Uyduran Uzun Atlamada 3. oldu.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ FEDERASYONUNDAN GÖDERİLEN SPOR MALZEMELERİN DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİDİ

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı ve Birevim firması arasında imzalanan işbirliği protokolü ile ilimize gönderilen Masa Tenisi Masaları ve Spor Malzemelerinin Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen törenle dağıtımı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GÖKSUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI İLE PROTOKOL İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında başlatılan Türkiye geneli 2020 yılında 100 adet, 2021 yılında 141 adet toplam 241 adet portatif-panel havuz yapılmaktadır. Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi çalışmalarının daha geniş kitlelere ulaşabilmesi amacıyla Kahramanmaraş Geneli üç ilçede Göksun, Elbistan, Andırın olmak üzere üç portatif havuz yapılmaktadır.

  Haberi Oku

  PAZARCIK GENÇLİK MERKEZİMİZ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

  Pazarcık Gençlik Merkezi Gönüllü gençlerimiz ve liderlerimiz ile Gönüllere dokunmaya devam ediyor

  Haberi Oku

  ELBİSTAN SPOR SALONU YÜKSELİYOR

  Elbistan İlçemizde çok amaçlı spor salonu inşaatı devam ediyor. 19 Haziran 2021 tarihinde Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sn. Mahir ÜNAL ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sn. İmran KILIÇ, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin GÜNGÖR ile İl Protokolümüz Elbistan'da yapımı devam Spor Salonunu ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  HAKAN BÜYÜKÇINGIL GÜREŞ’TE AVRUPA 3.SÜ OLDU

  14-16 Haziran 2021 tarihinde Bulgaristan’ın Samokov kentinde düzenlenen 17 Yaş Altı Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonası Serbest Stil 110 kg da Kahramanmaraş Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi TOHM sporcumuz Hakan BÜYÜKÇINGIL Avrupa 3 .sü olmuştur.

  Haberi Oku

  REMZİ TEMUR GÜREŞ U15 AVRUPA 3.SÜ

  U15 Avrupa Güreş Şampiyonası 24-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Bulgaristan'ın Başkenti Sofya’da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZDAN MADALYA YAĞMURU

  Makedonya Üsküp'te düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası Kadınlar 55kg da Ülkemizi temsil eden, Kahramanmaraş'lı Milli Güreşçimiz Esra Pul 3. olarak Bronz sahibi oldu.

  Haberi Oku

  SEVİLAY ÖZTÜRK AVRUPA YÜZME ŞAMPİYONASINDA MADALYALARA AMBARGO KOYDU

  Portekiz'in Madeira Adası'nda düzenlenen Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonasında Milli Takım Kadrosunda Ülkemizi temsil eden Sevilay ÖZTÜRK; 50mt Kelebek Gümüş, 50mt Sırtüstü Gümüş, 50mt Serbest Bronz Madalya kazandı. Şampiyon Sporcumuz ve ailesi Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz’u ziyaret ettiler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER