HABERARŞİVİ
 • 19

  TEMMUZ

  TRAP’TA KAHRAMANMARAŞ MADALYALARI SİLDİ SÜPÜRDÜ

  Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Türkiye Şampiyonası 14-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Mersin ili Erdemli ilçesinde yapıldı.

 • 19

  TEMMUZ

  TİYEK JUDODA BALKAN ŞAMPİYONASI BİLETİNİ KAPTI

  Türkiye Judo Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Demokrasi ve Şehitler Yıldızlar Türkiye Şampiyonası” 14-16 Temmuz 2017 tarihlerinde Aksaray ili Hasandağı Spor salonunda gerçekleştirildi.

 • 18

  TEMMUZ

  TÜRKOĞLU BOKSTA AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN ROMANYA’DA

  Milli Sporcumuz Tayyar 17-26 Temmuz 2017 tarihlerinde Romanya’nın Valcea kentinde düzenlenecek olan Üst Minikler Avrupa Şampiyonası için Ay Yıldızlı forması ile Romanya ya gitti.

 • 17

  TEMMUZ

  GENÇLERİMİZ 15 TEMMUZ DESTANINI UNUTMADI

  15 Temmuz Hain darbe teşebbüsünün 1. Yıl dönümünde Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüzce 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arası “15 Temmuz Şehitleri Anma Haftası” olarak ilan edildi.

 • 14

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Haftasını Kapsamında Kahramanmaraş Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Kahramanmaraş Valiliğimizin koordinesinde bir dizi Sportif ve Kültürel etkinlik ile kutlamaya devam ediyoruz.

 • 13

  TEMMUZ

  Dinamik Spor Bilgi Sistemi Spor Elemanı Modülü Eğitimleri Yapıldı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa geliştirdikleri; “Dinamik Spor Bilgi Sitemi" Spor Elemanı modülü kullanıcı eğitimleri tamamlandı.

 • 11

  TEMMUZ

  “15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA HAFTASI” NIN AÇILIŞI YAPILDI

  2016 yılının 15 Temmuz gecesinde Halkımızın Zaferi ile sonuçlanan Hain Fetö/PDY Darbe girişiminin yıl dönümü; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından “ 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Haftası” olarak ilan edildi.

 • 10

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA HAFTASI PROGRAMI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüzce Ülkemizin 2016 yılında, sonunda Halkımızın Zaferi ile sonuçlanan Hain Fetö/PDY Darbe girişiminin yıl dönümünde “ 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma haftası” adı altında bir dizi Sportif ve Kültürel etkinlikler ile kutlanacak.

 • 10

  TEMMUZ

  ŞAMPİYON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR GÜREŞ TAKIMINDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  01-02 Temmuz 2017 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenen Yıldız Erkekler 1. ve 2. Lig ile Minikler 1. ve 2. Lig takımları arasındaki yapılan müsabakalar sonucu şampiyonlar belli oldu.

 • 4

  TEMMUZ

  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri; “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” Eğitici Eğitmenleri için yapılan BELGENET (V.3.5.70 versiyonu) ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) entegrasyon sistemi ile ilgili eğitim seminerleri devam etmektedir.

 • 30

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüzce 81 ilde organize edilen Yaz Spor okulları ilimizde de bu yıl 30 yakın branşta gerçekleştiriliyor.

 • 28

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  Her yıl olduğu gibi bu yılda, okulların tatile girmesi ile birlikte çocuklarımızın, gençlerimizin sporla vakit geçirmeleri, sokaklarda kötü alışkanlıklardan korunmaları amacıyla, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca '' Yaz Spor Okulları '' düzenleniyor.

 • 20

  HAZİRAN

  KURUMUMUZUN BU YIL Kİ GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI YAPILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz İftar Yemeği Programı 19 Haziran 2017 tarihinde Nossa Maraş Cafe Restoranda yapıldı.

 • 14

  HAZİRAN

  “SAHURA KADAR TENİS TURNUVASI” TAMAMLANDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Beypan XPS Sponsorluğunda 03-13 Haziran 2017 tarihleri arasında “ Ramazanda Sahura Kadar Tenis Turnuvası” 8 Grupta toplamda 32 sporcunun katılımıyla yapıldı. 15+ yaş grubuna hitap eden turnuva 12 Şubat Tenis Kortlarında gerçekleştirildi. Ramazan ayının manevi atmosferine yakışır şekilde dostluk ortamında gerçekleştirilen turnuvanın 12 Haziran Gecesi yapılan final maçlarının akabinde kupa töreni ile tamamlandı.

 • 13

  HAZİRAN

  “SİTEMDE SPOR YAPIYORUM” PROJESİ BAŞLADI

  Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlediğimiz “SİTEMDE SPOR YAPIYORUM” Projesi Ramazan Ayı içerisinde 13.15 ve 20 Haziran tarihlerinde belirlenen site ve parklarda gerçekleştirilecek