İL MÜDÜRÜ KABAKCI’DAN SPORSEVERLERE MÜJDE

Kabakcı Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından tüm illerde hayata geçirilecek olan her il merkezinde bir tesis 24 saat açık olarak hizmet verecek projesinin ilimizde de başlatılacağının müjdesini verdi

3 OCAK 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI 02 Ocak 2019 tarihinde TRT Çukurova Radyosunda “ Akdeniz’den Toroslara” programına telefonla katılarak 2018 yılının genel değerlendirmesi ve 2019 yılında yapılacak çalışmalar hakkında söyleşi gerçekleştirdi. İl Müdürü KABAKCI 2019 Yılında yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verirken bir müjdeyi de açıkladı. Kabakcı Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından tüm illerde hayata geçirilecek olan her il merkezinde bir tesis 24 saat açık olarak hizmet verecek projesinin ilimizde de başlatılacağının müjdesini verdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI TRT Çukurova Radyosuna yaptığı açıklamada “ Günümüz şartlarında vatandaşlarımız yoğun hayat temposu içerisinde spora vakit ayıramıyor, çalışma saatleri spor yapmaya imkan vermiyor. Normal şartlarda tesislerimiz  yedi gün akşam geç saatlere kadar açık ama bu proje ile birlikte il merkezinde bir tesisimiz 24 saat açık olacak her gün bir Antrenör, güvenlik görevlisi ve bir personelimiz tesiste 24 saat hazır bulunacaklar Tesislerin 24 saat açık kalması ile ilgili çalışma önümüzdeki ay itibari ile yapılmasını planlıyoruz” Dedi.