ŞAMPİYON WUSHUCULARDAN ZİYARET

08-09 Eylül 2018 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen Anısına düzenlenen Doğu ve Güneydoğu İlleri Şehit Orhan Sürmen Wushu Turnuvasında Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde birinci olan Kahramanmaraş Wushu Takımı Sporcuları, Wushu İl Temsilcisi Mücahit KABAKCI, Takım Antrenörü Halide AY ve takım sponsorlarından Mahmut SARI Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ yı Makamında ziyaret ettiler.

19 EYLÜL 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

08-09 Eylül 2018 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen Anısına düzenlenen Doğu ve Güneydoğu İlleri Şehit Orhan Sürmen Wushu Turnuvasında Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde birinci olan Kahramanmaraş Wushu Takımı Sporcuları, Wushu İl Temsilcisi Mücahit KABAKCI, Takım Antrenörü Halide AY ve takım sponsorlarından Mahmut SARI  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ yı Makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette elde edilen başarıdan dolayı memnuniyetini belirten İl Müdürü KABAKCI, Sporcularımızı tebrik etti. Ayrıca İl Müdürü KABAKCI Sponsor firma sahipleri Selma SARI ve Mahmut SARI’ ya Wushu takımına verdikleri desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.