KAHRAMANMARAŞ’TA 2018 JUDONUN ALTIN YILI OLDU

İlimizde Judo branşında başarılı sporcular Judo Antrenörleri Mustafa Karakız, Ertuğrul Tiyek, Hamza Selen, Doğan Kara, ve Judo İl Temsilcisi Mehmet Reyhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret ettiler

16 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

İlimizde Judo branşında başarılı sporcular Judo Antrenörleri Mustafa Karakız, Ertuğrul Tiyek, Hamza Selen, Doğan Kara, ve Judo İl Temsilcisi Mehmet Reyhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret ettiler. 15 Mayıs 2018 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısında Antrenörler Sporcularını tanıtarak katıldıkları Şampiyonalar hakkında bilgiler verdiler.
Judo Antrenörlerimizden Hamza Selen İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve katılımcılara hitaben söz aldı ve şunları söyledi ”2017-2018 Sezonunda Anadolu Yıldızlar Liginde Türkiye 3.lüğü, Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında Miniklerde 6, Yıldızlarda 4, Gençlerde2, Kuşak Güreşinde 10 Madalya ve Türkiye 3.lüğü olmak Üzere toplamda 22 madalya ve Takım Türkiye dereceleri elde ettik. Şahsım ve Sporcularım Adına Bu başarılarda büyük katkısı olan Başta İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı olmak üzere Sporcu Velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Yapılan Değerlendirme toplantısında İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı “ İlimiz sporda tesisleşme anlamında çok iyi duruma geldi. Tüm İlçelerimizde Spor Salonu Sentetik sahalarımız mevcut. Bu yatırımlar sizler geleceğimizin teminatı gençlerimiz için. Tesis yatırımları başarıları da tetikledi bu gün gelinen noktada 40 a yakın branşta uzman antrenörler nezaretinde eğitimler veriliyor. Bunlardan biri de Judo gençlerimiz pırıl pırıl azimli görüyor ve takip ediyoruz. Birçok Ulusal ve Uluslararası turnuvada dereceler geldi. 2017-2018 sezonu da zirve yaptığımız bir yıl oldu Çok Şükür. Bu Çocuklarımız ilerde Milli takımlarda Ülkemizde  temsil edecekler inşallah. Hepsini gönülden kutluyorum. Antrenörlerimizi ve her zaman Sporcularımızı destekleyen velilerimize ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum… vs “ dedi.

Değerlendirme toplantısı sonunda İl Müdürlüğü önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.