KÜÇÜK HENTBOLCULAR İL BİRİNCİSİ OLMAK İÇİN MÜCADELE ETTİLER

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’müzün düzenlediği Kulüpler arası Hentbol Küçük kızlar il birinciliği turnuvası 24-25 Ocak 2018 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda gerçekleştirildi.

25 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği Kulüpler arası Hentbol Küçük kızlar il birinciliği turnuvası 24-25 Ocak 2018 tarihleri arasında Osman Sayın Spor Salonunda gerçekleştirildi.

İki gün süren Turnuvaya katılan spor kulüplerinin Küçük kız takımları bir birinden güzel maçlar yaptılar. Turnuvanın ilk günü Maçları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kadir GEMCİ ve Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet BÜLBÜL de izleyerek küçük hentbolculara destek oldular.

Turnuvanın son günü yapılan final maçları sonucu il birincisi ve ilk dörde giren takımlar şu şekilde oldu:

1.K.Maraş Gençlik Merkezi Spor Kulübü

2.K.Maraş Gençlik Spor Kulübü

3.Bölge Spor Kulübü

4.Kartal Gücü Spor Kulübü

İl Birincisi olan Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Spor Kulübünün birincilik kupasını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Adnan ALAGÖZ takdim ederken Derece elde eden diğer takımların Kupalarını Spor Kulüplerini İdarecileri takdim etti.<o:p></o:p>